Відео Контент

Найшвидший та найефективніший спосіб донести свою цінність

Допоможемо збільшити впізнаваність вашого бренду чи послуги, охопити велику кількість вашої цільової аудиторії та досягти бізнес-цілей

Відкрийте нові горизонти для свого бізнесу з відеоконтентом!

Що зараз в тренді

За останніми аналізами поведінки аудиторії онлайн – 79% користувачів віддають перевагу відео контенту. Це найшвидший спосіб отримання необхідної інформації. 

У соцмережах набирають популярність динамічні відео довжиною від 6 секунд до 30 секунд. Такий формат дозволяє розкрити цінності та утримати максимальну кількість глядачів.

Також саме реклама з відео креативами показує більш ефективні результати.

Не пропустіть

Не пропустіть можливість ефективно донести інформацію про свій продукт чи послугу за допомогою відео контенту. Такий формат набирає популярність вже кілька років і точно не збирається зупинятися.

Створюючи відео контент для бізнес-задач ми спираємось на головні цілі та наявні ресурси кампанії. Це допомагає досягати результатів з будь яким бюджетом.

Короткий огляд сильних сторін компанії

Наші сильні сторони

Досвід роботи з відео зйомкою та монтажем в понад 15 років, дає нашій команді велику перевагу на ринку. Ми знаємося не лише на трендах, а і вміємо працювати в різних жанрах від коротких рілс до повноцінного медіа продукту та серійного виробництва.

Монтаж для соцмереж
100%
Сценарії та розробка ідеї
98%
Серійне виробництво для YouTube
96%
Монтаж рекламних роликів
97%

Створення відео контенту для бізнесу

Створюємо відео, яке необхідно саме вам

В своїй роботі ми не навязуємо вам певні відео-тренди. Ми аналізуємо вашу нішу, цільову аудиторію та спираємось виключно на вашу стратегію і цілі. Враховуємо всі ваші запити і наявні ресурси та даємо свою компетентну оцінку. 

У створенні відео ми використовуємо, як професійну знімальну техніку так і звичайні смартфони. Наші професіонали можуть створити для вашого бізнесу анімаційний ролик. Ми чудово розуміємо на специфіці роботи кожної соцмережі, тому маємо власну методику адаптації відео для різних платформ, що спрямована максимально використовувати наявний матеріал

Відео на замовлення

Ми створюємо відео, яке викликає емоції

Чому відео так ефективно? Статистика не лежить: 98% вашої цільової аудиторії обирають перегляд оглядових відеороликів, щоб глибше дізнатися про продукт або послугу. А ще 84% з них визнають, що саме після перегляду відео вони знаходяться на користь покупці, або навіть замовленню послуги. Ваш бренд стане дуже близьким та зрозумілим, якщо ви використаєте силу відеобрендів.

Наші послуги включають

Ми аналізуємо вашу нішу та створюємо відео контент відповідно до трендів та ваших задач бізнесу.

Зв'язок з нами

З нами ваша компанія зможе відрізнятися в соціальних мережах та досягти бажаних результатів. Запрошуємо вас зв’язатися з нами для отримання більш детальної інформації та початку співпраці

Ми вирішуємо реальні проблеми

Що ми можемо зробити для вас?

PPC

Аудит рекламного кабинету
Реклама в Google Ads
Банерна реклама в Google Ads
Розміщення відеореклами на Youtube
Товарні оголошення Google Shopping

SEO

SEO аудит
Складання семантичного ядра
Внутрішня оптимізація сайту
Зовнішня оптимізація сайту

Розробка сайту

Сайт візитка
Landing page
Інтернет-магазин
Корпоративний сайт

Залишились питання?

напишіть нам і ми дамо відповіді